אקופרו מוצרים אקולוגיים – Ecopro ecological products

Powered By Nature

ברוכים הבאים לאקופרו אקולוגיה
יצרנית חומרי ניקוי וחיטוי אקולוגיים

מי אנחנו

המהפכה הירוקה המתחוללת בשנים האחרונות מעלה את המודעות והדרישה לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולאדם. אקופרו מובילה את הבשורה בתחום ומחויבת לפיתוח הדור הבא של חומרי הניקוי והחיטוי – מוצרים אקולוגיים העומדים בסטנדרט ניקיון גבוה ועוצמתי.

על מנת לשמור על סביבה נקייה ולהימנע מזיהומים ומחלות, אנחנו מייצרים חומרי חיטוי וניקוי אפקטיביים ואקולוגיים עבור תחום החקלאות, התעשייה הקלה והכבדה, והשוק המוסדי והסיטונאי. מה סוד החדשנות שלנו? אנחנו סומכים על המומחיות של הטבע! 

הפורמולות של אקופרו מבוססות על מים וחומרים טבעיים בלבד, המתכלים ומתפרקים ביולוגית בטבע, בהתאם לתקנים אירופאיים מחמירים. חומרי אקופרו ניתנים להזרמה למערכות הביוב לאחר השימוש, להבדיל מחומרי ניקוי רעילים, המצריכים פינוי לאתר מורשה.

המוצרים הם ברי-קיימא ותורמים לשמירה על הסביבה, על בריאותו של המשתמש ועל איכות החיים של כולנו, עבורנו ועבור הדורות הבאים. גם האריזות והמיכלים שבהם אנו משתמשים ניתנים לשימוש חוזר ועשויות מחומרים ממוחזרים.

שימושים עיקריים

בחקלאות

חיטוי שטחים חקלאיים ותוצרי הגידול ללא חשש לפגיעה בסביבה, בבעלי החיים או בבני האדם, בעת השימוש בחומרים ובזמן צריכת התוצרת החקלאית.

בתעשייה

מסירי שומן יעילים ובלתי מזיקים. המהווים תחליף אקולוגי איכותי לחומרי הניקוי הרעילים הקיימים בשוק.

השוק המוסדי והסיטונאי

ניקוי וחיטוי מטבחים ואזורים נוספים, לשמירה על היגיינה מרבית, ללא פגיעה במשתמש ובסביבתו.

למה אקופרו ?

ידידותי לסביבה

ידידותי לאדם

ידידותי לבעלי חיים

אנטי-בקטריאלי

תקן Biodegradable

מיוצר בישראל